101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • На Володимиреччині рятувальники нагадали рибалкам основні правила поведінки на льоду

На Володимиреччині рятувальники нагадали рибалкам основні правила поведінки на льоду

В зв’язку з пониженням температури, на водоймах краю утворився льодовий покрив, що призвело до масового виходу любителів-рибалок на зимову риболовлю. Проте, як показує практика, не всі дбають про свою безпеку, перебуваючи на кризі, яка до того ж не всюди є безпечною. Відтак щороку в цю пору рятувальники з метою попередження загибелі та травмування людей на водних об’єктах проводять рейди на водомах, популярними серед рибалок місцями вилову риби.

IMG 0747Зокрема, 6 січня працівниками Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено рейд на місцевій водоймі, де збирається чимало любителів підлідної ловлі риби.

Головна мета таких рейдових перевірок – нагадати та розповісти рибалкам основні правила поведінки на льоду, аби убезпечити їх від біди.

Під час рейду рятувальники провели з риболовами роз’яснювальну роботу щодо безпечного поводження на кризі, а також довели до рибалок сумну статистику трагедій на льоду минулого року та основні їх причини. Крім того всім були вручено пам’ятки із заходами безпеки при перебуванні на льоду. Досить прикро, що нерідко пильність рибалок притупляється великою кількістю вжитих «зігрівальних напоїв», і кожен із них не застрахований від нещасного випадку і будь-якої миті може стати заручником свого небезпечного хобі.

В зв’язку з цим працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій вкотре звертаються до всіх громадян: будьте вкрай обережні під час перебування на кризі. Кожен рибалка повинен мати засоби самостійного порятунку та бути обізнаними щодо поводження на кризі. Ні в якому разі не дозволяйте дітям самостійно без нагляду дорослих бавитись на кризі. Бережіть своє життя!

IMG 0738IMG 0741IMG 0744