101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники проводять роботу щодо навчання населення правилам пожежної безпеки

Рятувальники проводять роботу щодо навчання населення правилам пожежної безпеки

За 2015 рік у Володимирецькому районі зареєстровано 103 пожежі, що на 32 % більше ніж за 2014 рік (78 пожеж). Завдано прямих матеріальних збитків на суму 2 млн. 767 тис. 700 грн., побічні збитки склали 3 млн. 981 тис. 306 грн. Вогнем за 2015 рік знищено, або пошкоджено 31 житловий будинок, 57 інших будівель та споруд, 7 одиниць автотранспорту, 98 тон грубих кормів. На пожежах виявлено 1 загиблу особу, порівняно з 8 у 2014 році.

 

IMG 0717Крім того, слід зауважити, що з року в рік разом із зниженням температури все більшої гостроти набуває проблема забезпечення безпеки життя людини. Саме в цей період зростає ймовірність виникнення випадків пожеж в побуті, зокрема через порушення громадянами правил пожежної безпеки при користуванні електрообігрівальними приладами, пічним опаленням.

Також, як свідчить статистика, домінуючою причиною трагедій і надалі залишається людський фактор. Банальна людська необережність у поводженні з вогнем, нерідко в нетверезому стані, коштує людям не тільки значних матеріальних збитків та здоров’я, а інколи і найціннішого - життя. 

У зв’язку зі складною ситуацією, яка склалася із загибеллю громадян на пожежах у Рівненській області, рятувальниками з метою запобігання виникненню пожеж, попередження загибелі і травмування людей на них в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період, 5 січня було організовано проведення комплексне відпрацювання смт.Володимирець, щодо навчання громадян правил пожежної безпеки у побуті. До складу рейдової групи крім фахівців Держслужби з надзвичайних ситуацій було залучено працівників поліції та управління соціального захисту населення Володимирецької РДА.

IMG 0722Насамперед рейдова група відвідала оселі незахищених верств населення та тих, що входять до так званої «групи ризику» (за певних причин опинилися у складних життєвих обставинах), а саме: літніх людей, хворих, одиноких громадян, багатодітних та неблагополучних родин, а також тих, хто зловживає спиртними напоями. Адже у даної категорії населення питання забезпечення пожежної безпеки помешкань, ремонти електрообладнання та пічного опалення стоять далеко не на першому місті, і як свідчить статистика, пожежі найчастіше виникають саме в таких оселях. Всім, кого відвідала рейдова група була надана консультативна допомога з правил пожежної безпеки та вручені пам’ятки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру. Громадяни пообіцяли уважно ознайомитися з наданими листівками та обов’язково їх дотримуватися, адже всі знають про небезпеку, яку в собі таїть «червоний півень» та якого лиха він може завдати.

Такі комплексні відпрацювання систематично проводяться і в інших населених пунктах району. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по-справжньому безпечним.

IMG 0727IMG 0733IMG 0736