101 Володимирець

feed-image

Володимирецькі рятувальники нагадали керівникам закладів культури правила пожежної безпеки під час святкування новорічних свят

14 грудня напередодні святкування Нового року співробітники Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області провели інструктаж з пожежної безпеки з усіма керівниками закладів культури Володимирецького району.

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів!

До настання Новорічних свят залишається все менше часу. І за традицією вони звісно ж не проходять без використання піротехнічних виробів. І не тільки діти, а й дорослі навіть не уявляють це свято без запаленого у руках бенгальського вогника, або ж гучної петарди.

Потурбуйтесь про безпеку на новорічні свята

На порозі вже новорічні та різдвяні свята, які принесуть радість і позитивні емоції від спілкування з близькими людьми. А щоб наслідки від пожежі нікому їх не затьмарили, рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій нагадують основні протипожежні вимоги, яких слід неухильно дотримуватися. У першу чергу, ці правила розповсюджуються на новорічні ялинки, ялинкові прикраси та інші вироби, які використовуються під час святкування Нового Року і Різдва.

Існування місцевих пожежних команд в чергове доводить свою важливість та ефективність, адже за перший тиждень грудня ними ліквідовано вже три пожежі

З початку 2018 року у Володимирецькому районі вже зареєстровано 74 пожежі, якими нанесено прямих та побічних збитків на суму понад 8,1 млн. грн. Вогнем було знищено чи пошкоджено 73 будівлі та споруди, з яких 31 житловий будинок, 12 одиниць техніки та понад 71 тону кормів.

Рятувальники спільно з місцевою пожежною охороною ліквідували пожежу в господарчій будівлі в с. В.Цепцевичі

05 грудня о 02:51 за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватній цегляній господарській будівлі критій шифером в селі Великі Цепцевичі, Володимирецького району. Для її ліквідації було направлено черговий караул 11-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну команду с.В.Цепцевичі.

Володимирецькі рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на районний будинок культури

З метою удосконалення професійних навичок та тренування особового складу пожежно-рятувальних підрозділів у Володимирецькому районі регулярно проводяться різного роду спеціальні навчання рятувальників.

З метою профілактики пожеж рафалівські рятувальники провели черговий рейд в житловому секторі

З метою попередження виникнення пожеж у приватних домогосподарствах, 26 листопада рафалівські рятувальники здійснили відпрацювання житлового сектору у складі рейдової групи в населених пунктах Більська Воля та Рудка.

Рафалівські рятувальники роз’яснюють громадянам як не допустити пожеж у своїх господарствах

23 листопада працівниками 5-го державного пожежно-рятувального поста ГУ ДСНС України у Рівненській області було проведено профілактичні рейди в населених пунктах Заболоття та Балаховичі.

Володимирецькі рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з громадянами, щоб попередити пожежі в житловому секторі

З метою запобігання виникненню пожеж, попередження загибелі і травмування людей на них, рятувальниками систематично проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Володимирецькі рятувальники з метою попередження пожеж в житловому секторі проводять роз’яснювальну роботу з громадянами

Рятувальники Володимиреччини впродовж 20-21 листопада спільно з соціальними працівниками та представниками органів місцевого самоврядування, в складі рейдових груп провели пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору в населених пунктах Красносільської, Городецької та Каноницької сільських рад, де з початку року зафіксовано найбільшу кількість пожеж.